HAKKIMIZDA...

2009 yılın Mart ayında blogspot alt yapısıyla yayın hayatına başlayan aydindogumluyuz.com; hedef kitle olarak belirlediği Aydın ili ve ilçelerinde doğan ve yaşayan vatandaşlarımızı sanal ortamda bir araya getirmek için ilk çalışmalarına başlamıştır...

Bu çalışmanın;

Misyonu Aydın İlini ve İlçelerinin bilgilerini derleyerek tanıtımın yapmak, Efe kültürünü yaşamak-yaşatmak ve gelecek nesillere aktarmaktır. Vizyonu ise Türkiye ve yurtdışında yaşayan Aydın Doğumluları birleştirerek, önce kendi kültürünü ve değerlerini bilen sonra Türkiye’ye yön veren bireylerden oluşan bir topluluk oluşturmak olarak belirlenmiştir.

www.aydindogumluyuz.com adresli web sitesi, siz Aydın doğumlu hemşerilerimizindir.

Bu yüzden izle bölümüne kayıt yaparak takip edebilir, ayrıca yayınlanmak üzere diğer hemşerilerimiz ile paylaşacağınız il, ilçe ve köylerimizle hatta kendiniz, aileniz, arkadaşlarınızla ilgili tüm haber ve yorumlarınızı tarafımıza bildirmenizi bekliyoruz.

Böylece hüzünlerimizi, sevinçlerimizi ve başarılarımızı hep birlikte paylaşmış olacağız...

İletişim kanallarımız ;
E-POSTA    / aydindogumluz@gmail.com
FACEBOOK / www.facebook.com/efetorunuyuz.aydindogumluyuz
TWITTER    / www.twitter.com/aydindogumluyuz
İnter aktif yapıya sahip sayfamız özgün ve derleme bilgilerden oluşmaktadır. Sayfamızda yer alan izleyici yorumları ve mesajları kendi sorumluluklarındadır.
*** Sayfamızda yer alan bilgilerin yayınlanmamasını isteyen eser sahibinin iletişim adresimize yazılı olarak bildirmesiyle 3(üç) gün içerisinde sayfamızdan kaldırılabilir... İletişim adresmiz : aydindogumluyuz@gmail.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme