AYDIN HALK OTOBÜSÜ FİYAT TARİFESİ - AYKART SATIŞ NOKTALARI VE DOLUM NOKTALARI - AYDIN HALK OTOBÜSÜ GÜZERGAHLARI / AYDIN BÜYÜKŞEHİR VE İLÇELERİ

AYDIN HALK OTOBÜSLERİ AYKART SATIŞ NOKTALARI
Uzun süredir test sürüşlerinde olan Aydın Halk Otobüsleri için 10 Ağustos 2015 tarihinden itibaren ücretli ve manyetik AyKart ile ulaşım sağlanacağı duyuruldu. 
Aydın Büyükşehir Halk Otobüslerinde kullanılacak Aykart 3 farklı şekilde Aydınlıların karşına çıkıyor.
Aykart Özellikleri ve çeşitleri;

AYKART : Tl. yüklemesi yapılabilen, süreli kullanımlık karttır. Bu karta sahip olan vatandaşlar,
Aydın Büyükşehir Belediyesince sunulan mal ve hizmetlerden (daha sonra duyurulacak oranlarda) indirimli olarak faydalanabilecekler. Aykart satışı ve yüklemeleri Aydın Büyükşehir Belediyesince belirlenmiş 10 ayrı merkezden ve otobüslere biniş esnasında otobüs şoförlerinden (geçici süreyle) temin edilebilecek.
*** Aykart Ücreti 5 tl'dir.

KİŞİLEŞTİRİLMİŞ AYKART : Aydın Büyükşehir Halk Otobüslerinden ücretsiz veya indirimli yararlanacak Aydınlı hemşehrilerimizin kullanmak zorunda olduğu karttır. Kişiselleştirilmiş kartlar Aydın Büyükşehir Belediyesi belirlediği adreslerden temin edilebilir. Ayrıca Aykart'ın taşıdığı tüm özelliklere sahiptir. Kişiselleştirilmiş Aykart'lar Hasanefendi Mah. 1904 Sk. No:15 Efeler/Aydın adresinden temin edilebilir 
*** Kişiselleştirilmiş Aykat ücreti 10 tl'dir.

KULLAN-AT AYKART : 2 ve 4 kişilik olarak satışa sunulan bu kartlar biniş sayısı ile sınırlandırılmış kartlardır. Kullan-At kartlar sadece Aydın Bütükşehir Belediyesine ait 27 ayrı merkezden ve otobüslere  biniş esnasında otobüs şoförlerinden (geçici süreyle) temin edilebilecek. 
*** Kullan-At Aykart 2 binişlik ücreti 4 tl / Kullan-At Aykart 4 binişlik 7 tl'dir.

AYDIN HALK OTOBÜSLERİ GÜZERGAHLARI VE FİYAT TARİFESİ
Aydın Büyükşehir Belediyesin Halk Otobüslerinin şuan için 13 noktaya taşıma yapacağı bu güzergahlar için kaç lira ücret alınacağı duyuruldu.

1. Efeler Şehiriçi : Tam 1.50 tl. - Öğrenci 1.00 tl.
2. Nazilli Şehiriçi : Tam 1.50 tl. - Öğrenci 1.00 tl.
3. Aydın - Germencik - Ortaklar : Tam 3.00 tl. Öğrenci 2.00 tl.
4. Aydın - İncirliova : Tam 1.50 tl Öğrenci 1.00 tl.
5. Aydın - Kuşadası : Tam 6.00 tl. Öğrenci 4.00 tl.
6. Aydın - Çine : Tam 4.50 tl. Öğrenci 3.00 tl.
7. Aydın - Köşk : Tam 3.00 tl. Öğrenci 2.00 tl.
8. Aydın - Nazilli: Tam 4.50 tl. Öğrenci 3.00 tl.
9. Aydın - Çakmar - Koçarlı : Tam 4.50 tl. Öğrenci 3.00 tl.
10. Aydın - Bağarası - Söke : Tam 3.00 tl. Öğrenci 2.00 tl.
11. Aydın - Söke : Tam 4.50tl. Öğrenci 3.00 tl.
12. Aydın - Yenipazar - Nazilli : Tam 4.50 tl. Öğrenci 3.00 tl.
13. Söke - Kuşadası : Tam 3.00 tl Öğrenci 2.00 tl.


Aykart dolum noktaları - Aykart satış ücreti - Aykart çeşitleri - Aykart özellikleri - Aykart şatış noktaları - Kişiselleştirilmiş Aykart - Aydın Büyükşehir Belediyesi Halk Otobüsü güzergahları - Aydın Büyükşehir Belediyesi Halk Otobüsü ücretleri - Aydın Halk Otobüsü seferleriEk Gelir İstermisiniz?
Söz Sizde
-Sizlerinde mutlaka Aydın Büyükşehir Belediyesi Aykart için söyleyecekleri vardır. Bunları bizimle paylaşırsanız memnun oluruz.
-Facebook dışında yorum yapmak isteyenler alt bölümdeki yorum alanına YORUMLAMA BİÇİNİNİ ANONİM seçerek üye olmadan yorum bırakabilirler