DİDİM PEYZAJ ÇALIŞMALARI / AYDIN BÜYÜKŞEHİR VE İLÇELERİ

PEYZAJ ÇALIŞMALARI - DİDİM

Didim Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğünce yapılan peyzaj çalışmalarını öncesi ve sonra fotoğraflarıyla duyurdu.

Didim Belediyesi Duyurusu;
Başkan Atabay “ Hedefimiz daha yeşil bir Didim”
Didim Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yürütülen peyzaj çalışmaları ilçenin dört bir yanında tüm hızıyla devam ediyor.
Vatandaşlarımızın daha temiz ve sağlıklı bir çevrede yaşamaları adına faaliyetlerini durmaksızın sürdüren, Didim Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, İlçemiz genelindeki bakımsız, metruk alanları düzenleyerek, yeşillendirme ve peyzaj çalışmalarını son sürat devam ettiriyor.
Ekiplerimiz kentimizi güzelleştirmek, park, bahçe ve ana arterlere daha estetik bir görünüm kazandırabilmek için mesaisini sürdürürken, İlçemizin dört bir yanında süren peyzaj çalışmaları halkımız tarafından büyük ilgi toplayarak takdir edilmeye devam ediyor.
Daha güzel, daha yeşil bir Didim hedefine ulaşmak amacıyla çalışmalara durmaksızın devam edilmesi gerektiğinin önemini vurgulayan Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay “İlçemizde, peyzaj, çevre düzenlemesi, yeşillendirme, yeşil alanlarda temizlik ve bakımını başladık, yaz aylarının gelmesi ile birlikte faaliyetlerimizin yoğunluğu artacaktır” dedi.
İlçemizin yaşanabilir modern bir şehir olmasının yanı sıra çalışmalarına yeşil alanlarıyla da zengin bir şehir görüntüsü hedeflediklerini, amaçlarının her alanda olduğu gibi peyzaj çalışmalarında da şehrimizi marka haline getirmek olduğunun altını çizen Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay, halkımızı daha fazla güzel yeşil alanlarla buluşturmak için Park Bahçeler Müdürlüğü’müzün tüm mahallerimiz de yürüttüğü peyzaj çalışmaları şehrimizin estetiğine ayrı bir hava katıyor. Doğal güzellikleri ve tarihi değerleriyle önemli bir turizm kenti olan ilçemize yeni bir yüz kazandıran projelerimizi bir bir hayata geçiriyoruz. Bu doğrultuda büyük emek harcayarak, özveriyle çalışan mesai arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum” dedi.

didim-yesilalan3 didim-yesilalan1 didim-yesilalan2

Söz Sizde
-Sizlerinde mutlaka Didim çevre düzenlemeleri için söyleyecekleri vardır. Alt kısımda yer alan yorumlar kısmında bunları bizimle paylaşırsanız memnun oluruz.