NAZİLLİ ÖĞRENCİ KAFE / AYDIN BÜYÜKŞEHİR VE İLÇELERİ

ÖĞRENCİ KAFE - NAZİLLİ
Nazilli Belediyesi Belediye imkânları ile öğrenciye kafe hizmetinin tamamladığını duyurdu.

Nazilli Belediyesi İsabeyli mahallesinde Üniversite öğrencileri için yeni bir kafenin yapımını tamamladı.

Nazilli Belediyesi Adnan Menderes Üniversitesi İsabeyli Kampüsü yerleşkesi karşısında Üniversite öğrencilerinin daha uygun şartlarda yararlanabilecekleri bir kafenin yapımını tamamladı. Nazilli Belediyesi Proje ve Etüt servisi tarafından projelendirilen ve Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapımı gerçekleştirilen kafenin inşaat alanı 123 metre kareden oluşurken 110 metre karelik alanı da teras alanı olarak düzenlendi. Kafe içinde ise mutfak, oturma alanı bay ve bayan tuvaletleri yer alıyor.

İnşaatı tamamlanan ve yaklaşık 95 bin liraya mal olan kafenin dekorasyon çalışmalarının da yapılmasından sonra öğrencilerin hizmetine sunulacağını belirten Başkan Haluk Alıcık inşaatı tamamlanan kafede çalışmaları da yerinde inceledi. Her konuşmasında Nazilli’nin kurtuluşu üniversite ve organize sanayi şehri olması ile gerçekleşeceğini vurgulayan Başkan Alıcık, “Bu güne dek biz üniversitemiz ve öğrencileri için gerek Nazilli’de gerek çevre ilçelerimizde desteklerimizi verdik vermeye de devam edeceğiz. Çünkü dedik ki Nazilli bir üniversite şehri olsun. Üniversitemiz ve öğrencilerimiz bizim için çok önemli. Nazilli’nin kurtuluşu Üniversite ve Organize sanayidir. İkinci öğretimi de bulunan İsabeyli kampus alanı karşısında öğrencilerin daha uygun koşulları ve imkanları yaşayabilecekleri bir kafe yapmayı uygun gördük. Belediyemiz bünyesinde işletmesi yapılacak olan bu kafede öğrenciler özellikle ekonomik açıdan daha rahat olacaklar. İnşaatı tamamlanan kafede yalnızca dekorasyon çalışmaları kaldı. Önümüzdeki günlerde tamamlanacak olan bu çalışmalardan sonra kafe öğrencilerimize hizmet vermeye başlayacak” dedi.

nazilli-3 nazilli-2 nazili-1

Söz Sizde 
-Sizlerinde mutlaka Nazilli öğrenci kafe için söyleyecekleri vardır. Alt kısımda yer alan yorumlar kısmında bunları bizimle paylaşırsanız memnun oluruz.