NAZİLLİ'DE MAHALLE MEZARLIKLARI DÜZENLEME ÇALIŞMALARI / AYDIN BÜYÜKŞEHİR VE İLÇELERİ

MAHALLE MEZARLIKLARI DÜZENLEME ÇALIŞMALARI - NAZİLLİ

Nazilli Belediyesi tarafından görsel açıdan olumsuz bir görüntü veren Mahalle Mezarlıklarını yeniden düzenlendiği duyurusu yapıldı.

Nazilli Belediyesi Duyurusu;
Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Nazilli’ye bağlı Bereketli Mahallesinin Mezarlığı yeniden düzenleniyor. Mevcut mezarlıkta gömü yerleri düzenlenip gömü yerleri arasındaki yollara parke taşı kaplaması yapılırken aynı zamanda da çevre düzenlemesi ile yeşillendirme çalışmalar da Nazilli Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yapılıyor..
Nazilli Belediyesi tarafından Bereketli Mahallesinin mevcut mezarlığında yenileme, düzenleme ve temizleme çalışmaları yapıyor. Yapılan çalışmalar kapsamında mevcut mezarlık alanının hiç kullanılmamış kısımlarında yeni defin alanları bordür taşları ile çevrilerek belirlenirken gömü yerleri arasındaki yollara parke taşı kaplaması yapılıyor. Mezarlık içi kurumuş yabani otlardan arındırılıp temizlenirken Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yeşillendiriliyor..

Görsel açıdan olumsuz bir görüntü veren Mahalle Mezarlıklarını uygun şık bir görüntüye kavuşturmak adına mahalle mezarlıklarında çalışma başlattıklarını belirten Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Kabristanlık içerisinde ve çevresinde yaptığımız düzenleme, temizleme ve bakım çalışmaları ile vatandaşımızın kabirlerini daha rahat ziyaret edebilmelerini sağlamak tek amacımız. Ayrıca da yapılan düzenleme çalışmaları ile genişletilen mezarlıklar daha uzun yıllar kullanılabilecek. Merkezdeki mezarlıklarımızın düzenine kavuşuncaya kadar tüm mahalle mezarlıklarında çalışmalarımız devam edecek” dedi.

nazilli-mezarlik-calismalari2 nazilli-mezarlik-calismalari1

Söz Sizde
-Sizlerinde mutlaka Nazilli mezarlık düzenlemeleri için söyleyecekleri vardır. Alt kısımda yer alan yorumlar kısmında bunları bizimle paylaşırsanız memnun oluruz.