ÖZEL KAĞIT - İSTANBUL / FİRMALAR

FİRMA ADI
Özel kağıtçılık
FİRMA AÇIKLAMASI
ÖZEL KAĞITÇILIK 1981 yılında Rıfat Özel tarafından Kağıthane de 1200 metre karelik alanda kurulmuştur. Burada yaklaşık 29 yıldır faaliyet gösteren firmamız hurda kağıt ve atık kağıt sektöründe kendini kanıtlamış firmadır. Özel Kağıtçılık 2010 yılında Şişli ilçesine bağlı Ayazağa köyüne taşınarak 2500 metrekarelik alanda aynı düzeyde çalışmalarına devam etmektedir.
Firma Müdürü İlhami ÖZEL tarafından işletilen firma yüksek model ve kapsamlı araçlarıyla, elemanları ile düzenli güvenilir bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir. Özel Kağıtçılık kamu kuruluşları, Özel şirketler ve devlet dairelerinden çıkmakta olan yıl sonu arşivlerini alarak tesislerimizde ayrışımları yapıldıktan sonra imhasını gerçekleştirmekteyiz. Toplanan atık kağıt, hurda kağıt ve imhalık kağıtları yerinden kendi araç ve elemanlarımızla alarak tartımı yapıldıktan sonra ayrışımları yapılmak üzere tesislerimizdeki bantlarda ayrışımları yapılmaktadır. Hurda ve atık kağıtlar ihale yolu ile yıl sonunda toplanan arşivlik kağıtları alarak müşterimizin kontrolünde imhası yapılmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her zaman önem taşır. Kalite standartları gereği ekipmanlarımızla ve araçlarımızla birlikte devamlı yetkili bir kişi nezaretinde alınan hurda kağıtlar aynı kişi nezaretinde ve yetkili talimatıyla çalışmaktadır. Özel Kağıtçılık firması hurda kağıt, atık kağıt, imhalık kağıt,yıl sonu arşiv ve birçok hurdaya ayrılmış kağıtları işlemektedir.
FİRMA ADRESİ
Kemerburgaz Yolu Cendere Cad. No : 20 Sarıyer/Ayazağa - İSTANBUL
FİRMANIN BULUNDUĞU İL
İstanbul
FİRMA TELEFONU
2123320014
FİRMA E-POSTA ADRESİ
ozel-kagitcilik@hotmail.com
FİRMA İNTERNET SAYFASI
www.ozelkagitcilik.com.tr


style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-4826898803804435"
data-ad-slot="5481506176"
data-ad-format="auto">
Söz Sizde
-Sizlerinde mutlaka İstanbul’da faaliyet gösteren Özel Kağıt için söyleyecekleri vardır. Alt kısımda yer alan yorumlar kısmında bunları bizimle paylaşırsanız memnun oluruz.