SALON ASIR DÜĞÜN DAVET KINA - PENDİK - İSTANBUL / FİRMALAR

FİRMA ADI
Salon Asır Düğün Davet Kına
FİRMA AÇIKLAMASI
SALON ASIR
Yılların Tecrübesiyle Sizlere Düğün Davet Kına Organizasyonları Konusunda Salon ve Organizasyon Hizmeti Sağlamaktayız. En Güzel Düğün Nişan Kına ve Sünnet Düğünleri için Bizimle İletişime Geçiniz. Pendik Bölgesinin En Güzel Salonunda Sizleri Ağırlamaktan Mutluluk Duyarız. Salonumuz Osmanlı Mimarisi ve Selçuklu Mimarisinden Esinlenerek Hazırlanmış Olup Şık Masa Dizaynı Profesyonel Ekibi ile Hayatınızın En Önemli Gününü Unutulmaz Bir Organizasyonla Sizlere Pendik Düğün Salonunda Yaşatıyoruz..
SALON ASIR DÜĞÜN DAVET KINA
Salon asır düğün davet kına gibi her türlü organizasyonlarda hizmet vermekteyiz. Özel günlerinizde şık, kaliteli, görseli yoğun olan ve sunumları birbirinden lezzetli yiyecekler ile harika zamanlar geçirebilirsiniz. Özel günlerde özel anlar yaşayıp yaşadıkları o anları yakınları ile paylaşmak istemek herkesin hakkıdır. Şık ve özel tasarımlar ile hazırlanmış davetler vererek adlarınızdan bahsettirmek istemez misiniz?
FİRMA ADRESİ
Ankara Caddesi Akseki Sokak No:1/1 - Pendik / İstanbul / TÜRKİYE
FİRMANIN BULUNDUĞU İL
Salon Asır Düğün Davet Kına
FİRMA TELEFONU
05532414067
FİRMA E-POSTA ADRESİ
asirdugunsalonu@gmail.com
FİRMA İNTERNET SAYFASI
34800


Söz Sizde
-Sizlerinde mutlaka İstanbul’da faaliyet gösteren Salon Asır Düğün Davet Kına için söyleyecekleri vardır. Alt kısımda yer alan yorumlar kısmında bunları bizimle paylaşırsanız memnun oluruz.