İNTERNETTEN PARA KAZANMANIN YOLLARI / İNTERNET SAYFASI OLUŞTURMAK / DERLEME BİLGİLER

İNTERNET HAKKINDA DERLEME BİLGİLER

Web Tasarım Kolaylığı ve İnternet Üzerinden Para Kazanmak

İnternet üzerinden para kazanmak veya herhangi bir ürün satmak istemek bugünlerde en çok araştırılan konulardan. Artık çok kolay ve basit şekilde düşük maliyetlerle sizde kendinize ait site oluşturabilirsiniz. Üstelik 1 veya 2 gün içerisinde sitenizi teslim alıp hemen google adwords reklamları sayesinde küçük maliyetlerle sitenizi reklama çıkarabilirsiniz… Böyle bir hazırlığı nasıl düşük bir maliyetle yapabilirsiniz ilerleyen günler yazılarımızda belirtiriz.

Nasıl Site Sahibi Olabilirim ?

Türkiye'de ulusal ölçekli ve Aydın'da da hosting firmaları yada internet medya işi ile uğraşan firma ve kuruluşlar bulunmaktadır.  Alan adı ( Domain ) alımlarında Cep telefonu ile mobil ödeme veya Kredi Kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Alan adı alımlarında mutlaka fatura almayı unutmayınız.

Alan Adı (Domain ) Ne demek ?

Alan adı hazırlayacak olduğunu sitenin adı’dır. Yani Örneğin : www.firmaniz.com yada www.aydindogumluyuz.com Kendi isminize yada iş yerinizin ismine alacağız Domain Fiyatı Yaklasık 31 TL dir. Piyasada bu tür dolandırıcılar çoktur.. Alan adınızı isimtescil.net ya da turkticaret.net  gibi tanınmış bilinmiş büyük güvenilir firmalardan almanızı tavsiye ederiz. Kesinlikle Alan Adını kendi bünyenizde kendi T.C. kimlik numaranızın üstüne alınız ve böylece kimseye bağlı kalmazsınız. Senelik 31 TL civarında, unutmayın fazlasını ödemeyin.

Host Nedir ?

Hosting Aldığınız alan adının birbirine bağlanan ve içinde dosyalarınızı sakladığınız belli bir mb karşılığı host firmalarının sattğı alana Host denir. Hostu genelde tasarım yaptırdığınız firlamlardan almanızda fayda vardır çünkü onlar günlük, aylık ve haftalık olarak yedek alırlar. Yedek alınmasına özen gösterin bu internet ortamında iyi niyetli kişilerin olduğu kadar kötü niyetli kişilerde vardır.

İNTERNETTEN PARA KAZANMA YÖNTEMLERİ
Bir başka internet üzerinde para kazanma yöntemi ise , Mail okuyarak ve ya anket doldurarak para kazanma şeklindedir. Eğer düzenli olarak internet kullanım e-postalarınızı kontrol etme imkanınız var ise bu yöntem tam size göre ayrıntılar için daha önce yayımladığımız E-POSTA OKU - ANKET DOLDUR - PARA KAZAN başlıklı yazımızı değerlendirebilirsiniz.

 

Söz Sizde
-Sizlerinde mutlaka internet sayfası oluşturma ve internetten para kazanma hakkında için söyleyecekleri vardır. Alt kısımda yer alan yorumlar kısmında bunları bizimle paylaşırsanız memnun oluruz.