AYDIN HALK OTOBÜSLERİ KUŞADASI GÜZERGAHI HAKKINDA / AYDIN BÜYÜKŞEHİR VE İLÇELERİ

AYDIN HALK OTOBÜSLERİ GÜZERGAHLARI - KUŞADASI

Sayfamızın özellikle Aydın Halk Otobüsleri paylaşımları Aydınlılar ve toplu taşıma hizmetlerden faydalanmak isteyen vatandaşlarımız tarafından takip ediliyor. Yine sayfamıza gelen yorumlar Aydın Büyükşehir Belediyesi Halk Otobüslerini kullanan vatandaşlarımızın sorunlarını dile getirmelerine, yapılabiliyorsa yetkililerden çözüm yolları bulmalarına neden oluyor.

Kuşadası'ndan gelen bir yorum ise gayet yönlendirici ve halk otobüslerinin daha faydalı kullanılması için iyi bir istek. Mevcut Kuşadası güzergahında Halk Otobüsleri Söke üzerinden Kuşadası'na çevre yolundan Cuma Pazarı mevkisine iniyor ve Cuma Pazarındaki kavşaktan tekrar geldiği istikamette geri dönüyor. Sayfamıza gelen yorumda güzergahın şöyle olması daha faydalı olacağını bildiriyor. Kuşadası Aydın Halk Otobüsleri yine Söke üzerinden Çevre yolunu takip ederek Kuşadası Devlet Hastenesine ulaşsın oradan alt yoldan Saydam Tıp Merkezi önünden Yine Cuma Pazarına gelip, tekrar çevre yolu üzerinden Söke istikametine yönelsin.

Sizlerde sayfamızın ULAŞIM bölümünden Aydın Halk Otobüsleri hakkında güzergah bilgilerine, sefer saatlerine ulaşabilirsiniz, paylaşımlarımıza yorumlar yazarak düşüncelerinizi diğer AYDINLI hemşehrilerimize ulaştırabilirsiniz. Ayrıca Misafir Yazarlık bölümümüzden sayfamıza sizlerde yazılar gönderebilirsiniz.

Aydın Halk Otobüsleri Hakkında Sayfamıza Gelen Yorum;
Aydin – Kusadasi belediye otobusunun Kusadasindaki guzergahi bizce soyle olursa daha dogru olur. Otogardan sonra cevre yolunu takiben dumduz Devlet Hastanesi , oradan devam edip Ozel Saydam Hastanesi onunden , Meteoroloji binasinin onunden, Selcuk dolmus duraginin onunden Sevket Hasirci Bulvarindaki duraginda son bulmasidir. Simdiki gibi eski Cuma Pazarinin sagindan gidip ,Solundan geri gelmesi ( yani ayni yerden gidip donmesi ) bizler icin fazla bir yarari olmamis. Kusadasi sakinleri olarak yukarida yazilan guzergahin uygulamaya konmasini yurekten istiyoruz…Bu ricamizin dikkate alinacagini umuyor ,boyle guzel calismalarinizda basarilar diliyoruz…..Saygilarimizla….

Söz Sizde
-Sizlerinde mutlaka Aydın Halk Otobüsleri için söyleyecekleri vardır. Alt kısımda yer alan yorumlar kısmında bunları bizimle paylaşırsanız memnun oluruz.