DENİZLİ – İZMİR BASMANE TREN SAATLERİ / AYDIN TREN SAATLERİ / AYDIN BÜYÜKŞEHİR VE İLÇELERİ

AYDIN TREN SAATLERİ 

Aydın’ın birçok ilçesi tren kullanımına uygun olduğundan dolayı Aydın’da tren ulaşımı çok kullanılıyor. Aydın’ın birçok ilçesinde tren istasyonu bulunmaktadır.



Aydın’daki Tren İstasyonları


Denizli – İzmir Basmane hattı üzerindeki Aydın’daki tren istasyonları Buharkent, Horsunlu, Pamukören, Kuyucak, Nazilli, Atça, Sultanhisar, Köşk, Umurlu, Aydın (Efeler), İncirliova, Germencik ve Ortaklar’dır. Bu yüzden Aydınlılar hem Aydın ilçeleri arasında seyahatlerinde hem de Aydın’dan İzmir’e gidecekleri seyahatlerde treni kullanmayı tercih edebiliyorlar.



Tren Yolculuğu Tercihi


Seyahatlerde tren kullanmak hem ekonomik hem de gidilecek yere en kısa zamanda ulaşmak için uygun olabiliyor, bunun yanı sıra artık trenlerin konforu tren yolculuklarının artmasına da sebep oldu denilebilir.



Trende İndirimler


Ayrıca Şehit yakınlarına, gazi ve yakınlarına, öğrencilere, 65 yaş üzeri yaşlılara, basın mensuplarına yapılan indirimler tren yolculukları için tercih sebebi olabiliyor.
Aydın ve İçlerindeki tren istasyonlarında duran Denizli – İzmir Basmane yönüne gidecek olan ve İzmir Basmane - Denizli trenlerinin istasyon kalkış saatleri aşağıda yer almaktadır.






İzmir Basmane - Denizli Yönü Tren Saatleri
Aydın Tren Saatleri
Çamlık, Ortaklar, Germencik, İncirliova, Aydın (Efeler), Umurlu, Köşk, Sultanhisar, Atça, İsabeyli, Nazilli, Kuyucak, Pamukören, Horsunlu, Buharkent Tren Saatleri
İstasyon
Trenler
İzmir (Basmane)
07:45
09:00
11:25
15:30
16:30
18:15
Gaziemir
08:03
09:17
11:39
15:46
16:45
18:30
Adnanmenderes Havaalanı
08:10
09:23
11:45
15:52
16:50
18:36
Menderes
08:16
09:29
11:51
15:58
16:55
18:43
Pancar
08:31
09:45
12:06
16:12
17:09
18:59
Torbalı
08:41
09:57
12:20
16:23
17:20
19:12
Tepeköy
08:47
10:03
12:27
16:31
17:31
19:19
Sağlık
08:54
x
x
x
17:38
19:26
Selçuk
09:10
10:25
12:50
16:53
17:56
19:42
Çamlık
09:23
10:38
13:03
17:06
18:09
19:55
Ortaklar
09:41
10:56
13:21
17:24
18:29
20:14
Germencik
09:51
11:07
13:32
17:35
18:41
20:25
İncirliova
10:01
11:17
13:42
17:45
18:51
20:35
Aydın
10:13
11:29
13:52
17:57
19:01
20:45
Umurlu
10:26
11:42
14:05
18:10
19:13
20:58
Köşk
10:35
11:52
14:14
18:20
19:23
21:08
Sultanhisar
10:45
12:02
14:25
18:31
19:33
21:18
Atça
10:51
12:09
14:31
18:37
19:39
21:24
İsabeyli
10:57
x
x
18:43
x
x
Nazilli
11:04
12:22
14:44
18:50
19:52
21:37
Kuyucak
11:16
12:33
14:55
19:01
20:03
21:48
Pamukören
11:23
12:40
15:02
19:08
20:10
21:55
Horsunlu
11:28
12:46
15:07
19:14
20:15
22:01
Buharkent
11:40
12:58
15:20
19:26
20:27
22:13
Sarayköy
11:55
13:14
15:35
19:41
20:42
22:28
Goncalı
12:13
13:31
15:53
19:59
20:59
22:46
Denizli
12:24
13:42
16:04
20:10
21:10
22:57


İzmir Basmane - Denizli Yönü Tren Saatleri
Aydın Tren Saatleri
Çamlık, Ortaklar, Germencik, İncirliova, Aydın (Efeler), Umurlu, Köşk, Sultanhisar, Atça, İsabeyli, Nazilli, Kuyucak, Pamukören, Horsunlu, Buharkent Tren Saatleri
İstasyon
Trenler
İzmir (Basmane)
07:45
09:00
11:25
15:30
16:30
18:15
Gaziemir
08:03
09:17
11:39
15:46
16:45
18:30
Adnanmenderes Havaalanı
08:10
09:23
11:45
15:52
16:50
18:36
Menderes
08:16
09:29
11:51
15:58
16:55
18:43
Pancar
08:31
09:45
12:06
16:12
17:09
18:59
Torbalı
08:41
09:57
12:20
16:23
17:20
19:12
Tepeköy
08:47
10:03
12:27
16:31
17:31
19:19
Sağlık
08:54
x
x
x
17:38
19:26
Selçuk
09:10
10:25
12:50
16:53
17:56
19:42
Çamlık
09:23
10:38
13:03
17:06
18:09
19:55
Ortaklar
09:41
10:56
13:21
17:24
18:29
20:14
Germencik
09:51
11:07
13:32
17:35
18:41
20:25
İncirliova
10:01
11:17
13:42
17:45
18:51
20:35
Aydın
10:13
11:29
13:52
17:57
19:01
20:45
Umurlu
10:26
11:42
14:05
18:10
19:13
20:58
Köşk
10:35
11:52
14:14
18:20
19:23
21:08
Sultanhisar
10:45
12:02
14:25
18:31
19:33
21:18
Atça
10:51
12:09
14:31
18:37
19:39
21:24
İsabeyli
10:57
x
x
18:43
x
x
Nazilli
11:04
12:22
14:44
18:50
19:52
21:37
Kuyucak
11:16
12:33
14:55
19:01
20:03
21:48
Pamukören
11:23
12:40
15:02
19:08
20:10
21:55
Horsunlu
11:28
12:46
15:07
19:14
20:15
22:01
Buharkent
11:40
12:58
15:20
19:26
20:27
22:13
Sarayköy
11:55
13:14
15:35
19:41
20:42
22:28
Goncalı
12:13
13:31
15:53
19:59
20:59
22:46
Denizli
12:24
13:42
16:04
20:10
21:10
22:57





Aydın - İzmir Tren Saatleri Denizli - İzmir - Aydın Tren Saatleri

Bu yazı blog counterkez görüntülenmiştir.
Söz Sizde -Sizlerinde mutlaka Aydın Tren saatleri için söyleyecekleri vardır. Bunları bizimle paylaşırsanız memnun oluruz. -Facebook dışında yorum yapmak isteyenler alt bölümdeki yorum alanına YORUMLAMA BİÇİMİNİ ANONİM seçerek üye olmadan yorum bırakabilirler

Popüler Yayınlar ( EN 10)

ip adresim

Ziyaretçilerimizin IP Konumları