EMİR ÇİLİNGİR ANAHTAR - ETİMESGUT - ANKARA / FİRMALAR

FİRMA ADI
EMİR ÇİLİNGİR ANAHTAR
FİRMA AÇIKLAMASI
Yaşam alanlarını ve kamusal binaların vazgeçilmez güvenlik sistemlerinden biri olan anahtarların ve kilit sistemlerinin satış, yetkili servis, çilingir ve yedekleme işlerini uzun yıllardır başarı ile gerçekleştiriyoruz. Başta Kale Kilit olmak üzere, Multilock Kilit, Keso Kilit, Desi Kilit sistemlerini Ankara’da yer alan ilçe ve semtlere sunan firmamız bunun yanı sıra bu markaların yetkili servisi olarak çilingir ve çoğaltma işlemlerini güvenli bir şekilde yapmaktadır. Ayrıca her markadan; kaybolan, kırılan ve çalınan kilitlerin yerine yenilerini yapan kuruluşumuz, kilit şifre çözümleme, oto immobilizer anahtar yapımı, parmak izli anahtar servisi hizmetleri gibi profesyonellik ve teknolojik donanım gerektiren işleri başarı ile gerçekleştiren şirketimiz; her marka ve model aracın immobilizer sistemlerine çözümler getirmektedir.
Uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren, teknolojik gelişmeleri günü gününe takip eden firmamız, her marka kilit ve anahtar sistemlerinin; satış, tamir, çilingir, çoğaltma ve yedekleme işlerini yapan ender firmalardan bir tanesidir. Çilingir Fiyatları, İmmobilizer anahtar Fiyatları, Anahtar Teknik Servis Fiyatları ile rakiplerine göre daha ekonomik çözümler sunan firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı misyonu ve kişiye özel sunduğu çözümlerle rakiplerinden hep bir adım önde yer almaktadır.
FİRMA ADRESİ
Adres : Piyade Mah. 1965 Sok. 8/B Etimesgut / Ankara
FİRMANIN BULUNDUĞU İL
ankara
FİRMA TELEFONU
05557779850
FİRMA E-POSTA ADRESİ
uguryeter@outlook.com
FİRMA İNTERNET SAYFASI
www.emircilingir.com


Söz Sizde
-Sizlerinde mutlaka Ankara’da faaliyet gösteren Emir Çilingir Anahtar için söyleyecekleri vardır. Alt kısımda yer alan yorumlar kısmında bunları bizimle paylaşırsanız memnun oluruz.